Witam, nadszedł czas zakończyć zapisy. Jesteśmy mile zaskoczeni takim zainteresowaniem tym konkursem. Cieszy nas to bardzo ! Oby na kolejnych konkursach frekwencja była równie wysoka jak ta tutaj życzę sobie tego, ale również osobie odpowiedzialnej za następne konkursy. Przejdźmy może do regulaminu. Nie będzie jakiś obszerny oraz w formie równoważników zdań. Regulamin jest po to aby wiedzieć o co chodzi w konkursie.
Podam regulamin oraz grupy. Jutro 16 maja zostaną rozlosowane pary turniejowe
I ruszymy z bitwami na sety

REGULAMIN Battle DJ's !

1. Zabrania sie wykorzystywania setów innych użytkowników oraz kradzieży dostępnych setów w sieci i poza nią, każda taka próba skończy się wydaleniem z konkursu, a także banem na forum.
2. Sety tworzone maja mieć długość 20 minut, będą one tworzone w każdej rundzie. Sety wykorzystane mogą być tylko raz!
3. W pierwszej rundzie uczestnicy zostaną rozstawieni mniej więcej na podział gatunkowy. W kolejnych rundach, już z dowolnym przeciwnikiem jaki zostanie wylosowany.
4. Gdy dwoje uczestników trafi na zawodnika o odmiennym stylu, styl zostanie wybrany przez komisje. Będzie to styl pośredni, dwóch preferowanych przez parę konkursu.
5. Wybór seta będzie wybrany przez komisje składającą się z 5 osób.
6. Wybór wygranego seta, który przechodzi do następnej rundy odbywa się poprzez głosowanie komisji.
Jeden z dwóch setów na które głosuje komisja jeżeli dostanie co najmniej 3 głosy na tak przechodzi dalej.
7. Konkurs podzielony jest na 2 grupy. Grupa A- soft oraz Grupa B- konsola
8. Zwycięzcy obydwu grup walczą o główna wygraną.

NAGRODY :

1 miejsce mikrofon SHURE PG-48 + płyta oraz możliwość zagrania na meetingu CN jeżeli tylko to wypali. Kwestia dogadania się z klubem (w przypadku osoby wygranej która grała na konsoli)

SHURE PG 48 szerokie pasmo przenoszenia, oraz wysoki poziom wyjścia. Mikrofon ten zaprojektowany jest głównie do wokalu, ale tez bardzo dobrze sprawdza się z instrumentami perkusyjnymi. Doskonały do karaoke, nagrań domowych, oraz do zastosowań lektorskich. Niski poziom zniekształceń. Redukcja ewentualnych dźwięków nie związanych z wokalem (np. szum wiatru)

Odp: Regulamin oraz grupy Battle DJ's !

Mam jedno ale - Skreamesk i R.Kubica - Ci panowie chyba też do softa?

Cytuje:
"Pioneer opracował aż 2 modele - DDJ-T1 dla Traktora oraz DDJ-S1 współpracujący z Serato ITCH. Wygląd obu kontrolerów jest zbliżony, jednak układ kontrolek dopasowano do funkcji odpowiedniego oprogramowania, by sterowanie nim było bardziej intuicyjne."

stare 05-15-2012, 17:50
logic91
  Początkujący

Domyślnie

tylko 20 minut ? :/ co najmniej z 30 dajcie człowiek nie zdąży się rozkręcić do tego jaki max. rozmiar i częst. próbkowania ?

Ważna informacja od dawa:

Ze względu na sprawy osobiste, Ja (daw66) jestem zmuszony podać pary konkursu najwcześniej w niedziele 20 maja 2012 r. Sety, mogą być tworzone, bo od poniedziałku każdy biorący udział, na wykonanie setu będzie miał góra 2-3 dni. Set tworzony jest w wybranym przez siebie gatunku, podanym w podaniu. W kolejnych rundach gatunek będzie losowany w zależności od par. Wszystko podane w regulaminie. Set ma trwać 20 minut ! Przepraszam za problemy. Proszę o wyrozumiałość.

pzdr

stare 05-19-2012, 10:36
eMDe

Avatar eMDe
Domyślnie

mam takie pytanie, czy set ma być nagrany tylko w 1 gatunku, czy może być zmieszany i zawierać 2 gatunki podane przy zgłoszeniu ?

stare 05-19-2012, 10:45
Bartek

Domyślnie

najlepiej nagrać set w takim gatunku jakim sie podało w zapisach chodz jezeli az tak chcesz nagrac mieszany to luzz ; p

stare 05-20-2012, 16:24