Wróć   Forum muzyka, produkcje muzyczne, teledyski » Strefa Producentów Muzycznych oraz Strefa Dja » Strefa dla DjaTagi Tematu
Tagi
letni obóz dee jay

Odpowiedz
 
stare 05-16-2013, 20:47  
karovip
  Początkujący

Domyślnie

Letni obóz dee jay 2013


Wakacyjna edycja dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę!
DOŁĄCZ DO NAS, PRZEŻYJ NIESAMOWITĄ PRZYGODĘ

ORAZ ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT PROFESJONALNEGO DJ'a !!!

8-13 LIPCA 2013

W tym roku po raz pierwszy zawitamy w centralnej Polsce a dokładniej w położonym między Płockiem a Toruniem, Boguszewcu (woj.mazowieckie). Kurs odbędzie się w ekskluzywnym Ośrodku WypoczynkowymRanczo - Boguszewiec


Jeśli nie miałeś jeszcze styczności z pracą DJ lub jesteś już zaawansowany w tym fachu.Nie ma znaczenia Twój wiek, płeć czy Twoje doświadczenie za konsolą! Poznaj nowych ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach I zdobądź nowe umiejetnosci !

Świetnie przygotowani i doświadczeni wykładowcy przekażą Ci swoją wiedzę przy wykorzystaniu sprzętu renomowanych marek, a Ty przekonasz się, że to całkiem niezła zabawa. Podstawy pracy DJa, przybliżone dzięki kursowi, pomogą Ci, przy odrobinie własnego zaangażowania znaleźć właściwą drogę do realizacji swoich celów.


W naszych DJ-KURSACH wzięło już udział wiele osób, które świetnie odnalazły się w tym fachu. Jest to świetna okazja, by poznać ciekawych ludzi, podzielić się doświadczeniem z innymi i zdobyć potrzebne w tej branży znajomości. Uczestnictwo w kursie otwiera Ci też drogę do kariery poprzez ułatwienie dostępu do pozyskania dotacji na zakup profesjonalnego sprzętu - wystawiane przez nas zaświadczenia pomagają rozpocząć własną działalność gospodarczą dofinansowaną ze środków Unii Europejskiej. Oferujemy Ci udział w zajęciach z teorii i praktyki z zakresu muzyki i obsługi sprzętu dyskotekowego i estradowego. Kurs obejmuje ponad 40 godzin zajęć, odbywających się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Podział na dwie grupy szkoleniowe, zależnie od stopnia zaawansowania, zapewni Ci, że w przekazywaniu wiedzy skupimy się na tym, co jest Ci najbardziej potrzebne.


ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH 13-20
CODZIENNIE W GODZINACH 21-?? - NOCNE GRANIE

CZYLI IMPREZY OTWARTE Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI Z ZEWNĄTRZ
Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz gadżety ufundowane przez sponsorów i znane firmy muzyczne. Każdy pełnoletni uczestnik DJ-KURSU otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu, a umiejętności osób, które pozytywnie przejdą egzamin, zostaną potwierdzone przez certyfikaty.
Klimat upalnego lata oraz złociste plaże sprawią, że kurs będzie dla Ciebie nie tylko czasem nauki, ale i świetnego wypoczynku w doborowym towarzystwie. Dzięki nam poznasz ciekawych ludzi, a czas spędzony na obozie może w przyszłości zaowocować karierą w najbardziej znanych klubach.

PO RAZ KOLEJNY DZIĘKI UPRZEJMOŚCI "CALVIN KLEIN" CZAS NA OBOZIE BĘDĄ UMILAŁY SEXOWNE HOSTESSY OD KTÓRYCH OTRZYMACIE MARKOWE GADŻETY

Obok DJ-KURSU, oferujemy Ci również udział w Kursie dla Producentów Muzycznych. Odbywa się on równolegle z Kursem dla Dee Jay.!!!


O ZAPISANIU NA LISTĘ UCZESTNIKÓW DECYDUJE KOLEJNOSĆ ZGŁOSZEŃWIĘC NIE CZEKAJ DO OSTANIEJ CHWILI !!!JESTEŚMY LEGALNIE DZIAŁAJĄCA FIRMĄ SZKOLENIOWĄ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
TYLKO U NAS DOSTAJESZ CERTYFIKAT HONOROWANY PRZEZ PAŃSTWOWE URZĘDY I KLUBY
NIE DAJ SIĘ NACIĄGNĄĆ NA "PSEUDO KURSY" , KTÓRYCH WIELE OFERT MOŻNA ZNALEŹĆ W INTERNECIE

SZCZEGÓŁY I ZAPISY NA
www.DJ-KURS.pl
Odpowiedź z Cytatem        
stare 05-17-2013, 09:09  
Hera
  Ruch Palikota

 
Avatar Hera
Domyślnie

Odp: Letni obóz dee jay 2013


pojde na to w nastepnym roku xD
Odpowiedź z Cytatem        
Odpowiedz


Letni obóz dee jay 2013 na 5, liczba ocen: 0

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten upload
Oceń ten upload:

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post
Obóz szkoleniowy dla DJ'ów - Boszkowo 2013 EustachyBombel Ogłoszenia dla DJ'i 3 02-22-2013 18:27
Zimowy obóz Dee Jay 2011 (Kazimierz Dolny) 24-30 stycznia karovip Śmietnik 0 01-03-2011 22:00
[17.05.10] DJ Kurs - Letni Obóz Dee Jay 2010 karovip Śmietnik 1 05-18-2010 19:26
[03.02.09] Mielno 2009 - obóz szkoleniowy dla DJów faxior Śmietnik 3 03-02-2009 20:08
[30.11.07] Pierwszy obóz dla uzależnionych od internetu TeRRor Śmietnik 1 12-31-2007 19:47

Na górę